Aktualności

Dzień Kobiet to okazja by docenić panie za kierownicą

Data publikacji 08.03.2024

Wśród wielu wartości, z którymi kojarzy się kobieta ważne miejsce zajmuje bezpieczeństwo. Statystyki pokazują, że to panie są bardziej bezpiecznymi kierowcami. Z okazji 8 marca policjanci składali życzenia paniom za kierownicą.

Dzień Kobiet to okazja aby docenić panie za przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Jak mówią policjanci, panie stosują się do przepisów drogowych, jeżdżą ostrożnie i zapinają pasy bezpieczeństwa. Kobiety mają wszelkie predyspozycje, by być dobrym kierowcą tzn. bezpiecznym, świadomym, ostrożnym i odpowiedzialnym.

Dziś wszystkie panie zatrzymane do kontroli drogowej jechały prawidłowo, dlatego też otrzymały od policjantów pamiątkowe magnesy na lodówkę z przesłaniem bezpieczeństwa oraz częstowały się słodyczami.


Dzisiejszy dzień na pewno pozostanie długo w pamięci wszystkich kobiet-kierowców, które miały szczęście i spotkały na swojej drodze policyjny patrol.


Życzenia wszelkiej pomyślności i bezpieczeństwa na drodze składali wszystkim paniom słuchacze ze Szkoły Policji w Pile, którzy akurat odbywają praktyki w wałeckiej komendzie pod okiem policjantów drogówki.

 • policjanci rozmawiają z kierującą w tle las
  1
 • policjanci częstują kobietę słodyczami w tle las
  2
 • kobieta kierowca pokazuje otrzymany magnes na lodówkę
  3
 • policjanci częstują słodyczami kierującą w tle las
  4
 • policjanci częstują kierującą słodyczami w tle las
  5
Powrót na górę strony