Aktualności

Trwają poszukiwania zaginionych dwóch nastolatek

Data publikacji 21.09.2022

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu poszukują dwóch nieletnich dziewczyn, które od poniedziałku (19.09.br) przebywają poza miejscem zamieszkania. 14 i 15 latka wyjechały rano do szkoły, jednak do placówki nie dotarły.

Aktualizacja komunikatu: Nastolatki w dniu dzisiejszym tj. 21.09.br. około godziny 10.35 zostały odnalezione całe i zdrowe na terenie Piły w jednym z mieszkań. Nieletnie przekazane zostały pod opiekę rodziców. Informacja w sprawie nieletnich przekazana zostanie do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

 

W dniu wczorajszym policjanci przyjęli zawiadomienia o zaginięciu dwóch nieletnich mieszkanek miejscowości Dzikowo w gminie Wałcz. Justyna Łagan i Adela Dziemianko w dniu 19 września br o godzinie 08.05 udały się autobusem szkolnym do miejscowości Gostomia na zajęcia, jednak do szkoły nie poszły.

Rysopis Justyny Łagan: lat 14, wzrost około 150 cm, włosy czarne do ramion, oczy brązowe,
Ubiór: spodnie dżinsowe koloru czarnego z dziurami na kolanach, bluza czerwona z kapturem, plecak koloru granatowego marki PUMA, buty trampki koloru siwego.

Adela Dziemianko: lat 15 wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała,
Ubiór:  siwy kożuch, bluza zielona, spodnie czarne, plecak w kolorze biało- czarnym.

Każda osoba posiadająca informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionych dziewcząt, jest proszona o informację pod numer telefonu alarmowego 112 lub kontakt z Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 78 49512 albo 47 78 49 511 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Jak ustalono nieletnie mogą przebywać w Pile.

  • twarz nastolatki w tle ciemne tło
    1
  • twarz nastolatki w tle jasne tło
    2
Powrót na górę strony