Aktualności

„9 letnia Lena z Wałcza laureatką konkursu wojewódzkiego pn. "Ekologicznie się opłaca"

Data publikacji 20.12.2021

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Wałczu miało miejsce miłe wydarzenie. I z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Wałczu wręczył nagrodę laureatce konkursu organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. 9 letnia Lena za wyróżnioną pracę otrzymała także, nagrodę- niespodziankę od „Szefa” wałeckiej jednostki.

„Ekologicznie się opłaca” to nazwa konkursu, którego organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie przy współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych prac artystycznych w formie plakatu promujących ekologiczne, innowacyjne zachowania oraz podnoszących świadomość i wiedzę z zakresu ekologii.

Jedną z uczestniczek była 9 letnia Lena Marcinkowska z powiatu wałeckiego. Lenka wykonała pracę w formie komiksu. Wśród nadesłanych do Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie prac, wyróżnienie otrzymał plakat Leny. Dzisiaj w holu Komendy Powiatowej Policji w Wałczu laureatka w towarzystwie swojej mamy odebrała nagrodę ufundowaną przez organizatorów. Mieszkanka naszego powiatu to uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Walczu.

Z uwagi na panujące obostrzenia spotkanie nie mogło odbyć się w innych okolicznościach.

„Szef” wałeckiej jednostki również podziękował laureatce konkursu wręczając mały upominek w postaci porcelanowego kubka z logo jednostki i promocją bezpieczeństwa oraz odblaskowy workoplecak. Jak się okazało, podczas rozmowy z laureatką, to nie jej jedyny konkurs w którym brała udział. Upominki wręczył I z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Wałczu podinsp. Wojciech Wnuk. Natomiast 9 letnia Lenka przekazała życzenia dla wszystkich policjantów i pracowników Policji w postaci własnoręcznie wykonanej laurki. Pan komendant życzył Lence i jej rodzinie zdrowych, bezpiecznych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i zachęcał do udziału w kolejnych konkursach. Wszyscy serdecznie gratulujemy laureatce.

 

 • komendant z laureatką w tle choinka i logo komendy
  1
 • praca plastyczna
  2
 • wręczenie nagrody w tle hol komendy
  3
 • wręczenie nagrody w tle hol komendy
  4
 • wręczenie nagrody w tle hol komendy
  4
 • wręczenie nagrody w tle hol komendy
  6
 • wręczenie nagrody w tle hol komendy
  7
Powrót na górę strony