„Dziękuję dla policjantów” - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Wałczu

Aktualności

„Dziękuję dla policjantów”

Dziękuję, to jedno z najpiękniejszych i najbardziej pojemnych słów świata. I chociaż policjanci nie liczą na podziękowania za swoją codzienną służbę, to jednak każdy wyraz wdzięczności daje zadowolenie i jest motorem do dalszego działania.

Na drogach powiatu wałeckiego każdego roku odbywa się kilka edycji policyjnych działań związanych z miłośnikami zabytkowych aut. W działania jakie na terenie powiatu organizowały osoby zrzeszone w Stowarzyszeniu Miłośników Pojazdów Zabytkowych „Moto Korona Wałcz” oraz Stowarzyszenia Miłośników Motocykli Brzeźnica włączali się także policjanci, których zadaniem było czuwanie nad bezpieczeństwem.

Ostatnią taką edycją było wspólne ubieranie choinki miejskiej. Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Wałczu nadkom. Arkadiusza Góreckiego wpłynęły podziękowania dla policjantów za kolejne udzielone wsparcie właśnie od miłośników pojazdów zabytkowych i motocykli za co policjanci serdecznie dziękują.

I chociaż policjanci nie liczą na podziękowania za swoją codzienną służbę, to jednak każdy wyraz wdzięczności daje zadowolenie i jest motorem do dalszego działania.

Dziękujemy!


 

  • wspólne zdjęcie komendanta z gośćmi, w tle ściany sali odpraw
    1
  • treść podziękowań, wokół ozdoby w kolorze niebieskim, dyplom lezy na stole obok kubek porcelanwoy
    2